Techninės spintos

Techninės spintos gaminamos iš aukšto tankio chemijai atsparių termoplastikų – atsparios korozijai, agresyviai aplinkai, chemijai, smūgiams ir temperatūros svyravimams, UV spinduliams.

Gaminame įvairių išmatavimų technines spintas chemijos, dujų ir vandens pramonei.
Techninės spintos gaminamos iš aukšto tankio termoplastikų– polipropileno PPC/PPH  ir polietileno HDPE , kurie pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu smūgiams, karščiui ir šalčiui, cheminiams poveikiams (šarmams, rūgštims, organiniams tirpikliams) bei kitiems mechaniniams poveikiams. Taip pat gamyboje naudojame PANELTIM sandwich tipo plokštės. Paneltim plokštės – tai daugiasluoksnės plokštės pagamintos iš PPC ar HDPE.  PANELTIM plokštės dėl vidinių kamerų struktūros  yra ypatingai tvirtos ir lengvos. Vienas kvadratinis metras 50 mm storio plokštės gali atlaikyti net 500 kg apkrovas be jokio pakitimo. Techninės spintos pagamintos iš šių plokščių pasižymi ytin gerų stabilumu, aukšta šilumine varža ir minimalia deformacija.

Spintos gaminamos reikiamų dydžių ir formų. Visos spintų detalės yra frezuojamos CNC staklėmis. Spintelės  gaminamos be rūdijančių detalių, todėl dažniausiai naudojamos agresyvioje aplinkoje. Pvz.  chemijai saugoti, ten kur yra agresivi aplinka, puikiai tinka eksloatuoti lauko salygomis.

Užklausos forma