Apie mus

2006 metais apdovanoti Aukso medaliu už Dvisienių cilindrinių talpyklų cheminėms medžiagoms gamybą,Lietuvos Pramonininkų federacijos apdovanojimas.

2014 metais UAB “Plastic formo” vėl priskirta prie įmonių  turinčių aukštą mokumo reitingą.

2014 metais  UAB “Plastic formo” Verslo žinių rengiamo Gazelės apdovanojimų pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiai besivystančių įmonių

Plastiko talpu suvirinimo stakles
talpu cilindrinis suvirinimas
Frezavimas CNC staklėmis
CNC milling and engraving
Sertifikatas

UAB „PLASTIC FORMO“ – gamybinė įmonė,  dirbanti nuo 1991 metų.Plastic formo

Įmonės gamybą sudaro dvi šakos – gaminiai iš kompozicinių medžiagų (stikloplasčio) ir gaminiai iš polipropileno, polietileno ir kitų plastikų lakštų.

Pagrindinius stikloplasčio gaminius sudaro: smėlio, šiukšlių, sorbento dėžės, dangčiai, gydomosios terapijos vonios, dėžutės skaitikliams ir kiti gaminiai.

Pagrindiniai gaminiai iš termoplastikų (HDPE, PPC/PPH, PVFD) : įvairios paskirties  talpyklos iki 120 kubų  talpos, baseinai,  plastikiniai kubilai,   degazatoriai, generatoriai, ortakiai, ventiliacinės sistemos agresyviai aplinkai, pontonai ir kt. plastikiniai gaminiai.

 1999 metais mes pirmieji Lietuvoje įsisavinome polipropileno ir polietileno lakštų suvirinimo technologiją. Tai ekologiškai švari technologija leidžianti gaminti stambiagabaritinius techninius gaminius: talpyklas vandens valymui, galvaniniams cechams, cheminių medžiagų saugojimui ir kt. taip pat  buitinių nuotekų valymo įrenginius, baseinus ir kitos paskirties talpas.

Siekiant pagerinti gamybos procesą 2005 metais įsigijome Vokietijos įmonės automatizuotas polipropileno ir polietileno suvirinimo stakles, kurios leidžia mums formuoti neriboto diametro talpas ir gaminti jas net iš 60 mm storio lakštų. Šios įrangos kokybės kontrolės sistema užtikrina aukščiausia gaminių kokybę.

Įmonės įsigyta talpų stipruminių parametrų skaičiavimo programa pagal pateiktus reikalavimus tiksliai apskaičiuoja reikiamą gaminio konstrukciją, parenka atitinkamas medžiagas ir nustato tarnavimo laiką.

Šiuo metu mes esame vieninteliai Lietuvoje galintys visiškai automatizuotai gaminti talpyklas iš aukšto tankio polipropileno ir polietileno lakštų visiškai užtikrinant aplinkos apsaugą ir kokybę.

Patyrę įmonės specialistai suteiks Jums išsamią informaciją apie mūsų gaminamą produkciją ir nestandartinių gaminių sukūrimo galimybes. Kasmet mes investuojame į naujus įrengimus ir naujų produktų kūrimą.