Apie mus

PLASTIC FORMO UAB – Termoplastinių gaminių specialistai!

Sveiki atvykę į PLASTIC FORMO, kur gamybinių sprendimų aukščiausias standartas susitinka su ilgamete patirtimi. Plastikinių gaminių kūrėjų komanda nuo 1991 metų nuolat siekia puikių rezultatų.

Mes specializuojamės gaminiuose iš termoplastinių plokščių

 Mes naudojame unikalius sprendimus ir kuriame produkciją, kuri tarnauja daugeliui pramonės šakų. 

Išsiskiriame ne tik plačiu produkcijos asortimentu, bet ir aukščiausiu kokybės lygiu. Mūsų pagrindiniai gaminiai iš termoplastinių plokščių (HDPE, PPC/PPH, PVC, PVFD) apima:

  • Plastikines talpyklas: Iki 120 kubų talpos, patvarios ir saugios įvairioms medžiagoms laikyti.
  • Baseinus: Modernus dizainas ir ilgaamžiškumo kombinacija.
  • Technines spintas: Saugus ir funkcionalus technologinių įrenginių laikymui.
  • Ventiliacijos sistemas: Efektyvūs ir patikimi sprendimai oro apykaitai.

Ir daug kitų plastikinių gaminio, skirtų įvairioms pramonės šakoms.

Nuo 1999 metų mes dirbame su polipropileno ir polietileno lakštų suvirinimo technologija. Tai ekologiškas gamybos būdas, leidžiantis gaminti įvairios paskirties gaminius iš aukšto tankio plastikų. Įnvestavome į pažangiausias plastiko apdirbimo mašinas, todėl galime užtrikrinti auščiausią kokybę.

Konteinerius  ir talpyklas gaminame iš skirtingo storio plastiko plokščių, kurias parenkame atsižvelgiant į numatomą laikyti terpę. Talpų konstrukciją ir atsparumus skaičiuojame su naujausia plokščių gamintojo  Roechling Group sukurta talpų stiprumų parametrų skaičiavimo programa  RITA® 5.0 padeda tiksliai, pagal pateiktus techninius reikalavimus  apskaičiuoti reikiamą gaminio konstrukciją ir  parinkti tinkamiausią medžiagą.

Mūsų įmonė nuolatos bendradarbiauja su medžiagų ir įrengimų gamintojais ir  gali  pasiūlyti aukščiausios kokybės automatizuotą plastikinių talpų ir kitų gaminių gamybą.

 30% įmonės pajamų sudaro eksportas į Norvegijos, Švedijos ir Vokietijos rinkas. Džiaugiamės savo ilgamečiais užsienio partneriais, kurie sugrįžta su įdomiais projektais.

Plastic formo  UAB įmonės specialistai  suteiks Jums išsamią informaciją apie mūsų gaminamą produkciją ir  gaminių sukūrimo galimybes.  

 

 Plastic formo – patikimas plastikinių sprendimų partneris jau 32 metus!

 
 
Verified by MonsterInsights