Apie mus

2003 metais apdovanoti Aukso medaliu už Purvo ir mineralinio vandens terapinių vonių sukūrimą, Lietuvos Pramonininkų federacijos apdovanojimas.

2006 metais apdovanoti Aukso medaliu už Dvisienių cilindrinių talpyklų cheminėms medžiagoms gamybą,Lietuvos Pramonininkų federacijos apdovanojimas.

2011 metais UAB “Plastic formo” priskirta prie įmonių  turinčių aukštą mokumo reitingą. Tokį reitingą turi 6% Lietuvoje veikiančių įmonių.

2014 metais UAB “Plastic formo” vėl priskirta prie įmonių  turinčių aukštą mokumo reitingą.

2014 metais  UAB “Plastic formo” Verslo žinių rengiamo Gazelės apdovanojimų pripažinta viena iš sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiai besivystančių įmonių

Gamyba iš plastiko
Gamyba iš plastiko
Gamyba iš plastiko
Gamyba iš plastiko
Sertifikatas

UAB „PLASTIC FORMO“ – gamybinė įmonė, sėkmingai dirbanti nuo 1991 metų.Plastic formo

Įmonės gamybą sudaro dvi šakos – tai stiklaplasčio (armuoto plastiko) ir polipropileninių, polietileninių gaminių gamyba.

Pagrindinius stikloplasčio gaminius sudaro: smėlio, šiukšlių, sorbento dėžės, dangčiai, lauko tualetai, gydomosios terapijos vonios, dėžutės skaitikliams ir kiti techniniai gaminiai.

Pagrindiniai gaminiai iš aukšto tankio polipropileno ir polietileno: įvairios paskirties stambagabaritinės talpyklos, lauko ir vidaus baseinai,  plastikiniai kubilai, biologiniai buitinių nuotekų valymo įrenginiai, riebalų skirtuvai, naftos produktų skirtuvai ir kt.

 1999 metais mes pirmieji Lietuvoje įsisavinome polipropileno ir polietileno lakštų suvirinimo technologiją. Tai ekologiškai švari technologija leidžianti gaminti stambiagabaritinius techninius gaminius: talpyklas vandens valymui, galvaniniams cechams, cheminių medžiagų saugojimui ir kt. taip pat  buitinių nuotekų valymo įrenginius, naftos produktų ir riebalų skirtuvus, baseinus ir kitos paskirties talpas.

Siekiant pagerinti gamybos procesą 2005 metais įsigijome Vokietijos įmonės automatizuotas polipropileno ir polietileno suvirinimo stakles, kurios leidžia mums formuoti neriboto diametro talpas ir gaminti jas net iš 60 mm storio lakštų. Šios įrangos kokybės kontrolės sistema užtikrina aukščiausia gaminių kokybę.

UAB „Plastic formo“ įsigyta talpų stipruminių parametrų skaičiavimo programa pagal pateiktus reikalavimus tiksliai apskaičiuoja reikiamą gaminio konstrukciją, parenka atitinkamas medžiagas ir nustato tarnavimo laiką.

2008 metais UAB “Plastic formo” įsigijo automatizuotas talpų cilindrinio suvirinimo staklės.

Šiuo metu mes esame vieninteliai Lietuvoje galintys visiškai automatizuotai gaminti talpyklas iš aukšto tankio polipropileno ir polietileno lakštų visiškai užtikrinant aplinkos apsaugą ir kokybę.

Patyrę įmonės specialistai suteiks Jums išsamią informaciją apie mūsų gaminamą produkciją ir nestandartinių gaminių sukūrimo galimybes. Kasmet mes investuojame į naujus įrengimus ir naujų produktų kūrimą.