Apie mus

PLASTIC FORMO UAB – Termoplastinių gaminių specialistai!

Plastic Formo – jau 32 metus  projektuoja ir gamina nestandartinius aukšto tankio  termoplastinius gaminius. Didžiuojamės galėdami gaminti nestandartinius gaminius iš aukščiausios kokybės Rochling  medžiagų, tokių kaip HDPE, PPH/C, PVC ir PVDF.

Plastic Formo siūlo visas plastikinių talpyklų gamybos ir surinkimo paslaugas.

Mūsų specializacija – gamyba  iš  termoplastinių plokščių.

Mūsų unikalūs  sprendimai padeda įgyvendinti klientų reikalavimus ir gaminti ilgaamžę ir ypatingai patvarią produkciją.

Išsiskiriame ne tik plačiu produkcijos asortimentu, bet ir aukščiausia kokybe. Mūsų pagrindiniai gaminiai iš termoplastinių plokščių (HDPE, PPC/PPH, PVC, PVFD) apima:

  • Plastikinės talpyklos: Iki 120 kubų talpos, patvarios ir saugios net itin agresyvioms  medžiagoms laikyti.
  • Plastikiniai Baseinai: klientui pritaikytas dizainas, lengvas montavimas.
  • Techninės spintelės: Saugus ir funkcionalus cheminių medžiagų laikymas.
  • Druskos tirpalo ruošimo įranga: Inovatyvus, efektyvus ir paprastas druskos tirpalo ruošimas.

Ir daug kitų  gaminių iš termoplastikų, skirtų įvairioms pramonės šakoms.

Nuo 1999 metų Plastic formo dirba su polipropileno (PPC) ir polietileno (HDPE) plokščių suvirinimo technologija. Tai ekologiškas gamybos būdas, kuris yra netaršus ir nekenkia darbo aplinkai. Visas naudojamas plastikas yra surenkamas ir priduodamas perdirbti. gaminius iš aukšto tankio plastikų. Įnvestavome į pažangiausias plastiko apdirbimo mašinas, todėl galime užtrikrinti auščiausią kokybę.

Konteinerius  ir talpyklas gaminame iš skirtingo storio plastiko plokščių, kurias parenkame atsižvelgiant į numatomą laikyti terpę. Talpų konstrukciją ir atsparumus skaičiuojame su naujausia plokščių gamintojo  Roechling Group sukurta talpų stiprumų parametrų skaičiavimo programa  RITA® 5.0 padeda tiksliai, pagal pateiktus techninius reikalavimus  apskaičiuoti reikiamą gaminio konstrukciją ir  parinkti tinkamiausią medžiagą.

Mūsų įmonė nuolatos bendradarbiauja su medžiagų ir įrengimų gamintojais ir  gali  pasiūlyti aukščiausios kokybės automatizuotą plastikinių talpų ir kitų gaminių gamybą.

 30% įmonės pajamų sudaro eksportas į Norvegijos, Švedijos ir Vokietijos rinkas. Džiaugiamės savo ilgamečiais užsienio partneriais, kurie sugrįžta su įdomiais projektais.

Plastic formo  UAB įmonės specialistai  suteiks Jums išsamią informaciją apie mūsų gaminamą produkciją ir  gaminių sukūrimo galimybes.  

 

 Plastic formo – patikimas plastikinių sprendimų partneris jau 32 metus!