Apie mus

PLASTIC FORMO UAB – gamybinė įmonė,  dirbanti nuo 1991 metų.

Įmonės specializacija –  gaminiai iš polipropileno, polietileno ir kitų termoplastinių plokščių.

Pagrindiniai gaminiai iš termoplastinių plokščių (HDPE, PPC/PPH, PVC, PVFD): plastikinės  talpyklos iki 120 kubų  talpos, baseinai,  plastikiniai kubilai, techninės spintos, vonelės, degazatoriai, reaktoriai, generatoriai, ortakiai, ventiliacijos sistemos, pontonai, požeminiai rūsiai ir kt. plastikiniai gaminiai.

1999 metais mes pirmieji Lietuvoje įsisavinome polipropileno ir polietileno lakštų suvirinimo technologiją. Tai ekologiškai švari technologija leidžianti gaminti stambia gabaritinius techninius gaminius: talpyklas vandens laikymui ir valymui, vonias galvaniniams cechams, talpas cheminių medžiagų saugojimui ir kt. taip pat  buitinių nuotekų valymo įrenginius, baseinus ir kitos paskirties talpas.

Plastic formo, UAB
Plastic formo, UAB

Siekiant pagerinti gamybos procesą 2005 ir 2007 metais įsigijome WEGENER automatizuotas polipropileno ir polietileno suvirinimo stakles, kurios leidžia mums formuoti neriboto diametro talpas ir gaminti jas net iš 60 mm storio lakštų. Šios įrangos kokybės kontrolės sistema užtikrina aukščiausia gaminių kokybę.

Ruošinių pjaustimui 2016 metais įsigyjome CNC frezavimo stakles, kurios užtikrina aukštą kokybę ir atitikimą pateiktiems brėžiniams.

Termoplastiko plokščių gamintojo Roechling Group sukurta talpų stiprumų parametrų skaičiavimo programa  RITA® 5.0 padeda tiksliai, pagal pateiktus techninius reikalavimus  apskaičiuoti reikiamą gaminio konstrukciją ir  parinkti tinkamiausią medžiagą.

Mūsų įmonė nuolatos bendradarbiauja su medžiagų ir įrengimų gamintojais ir  gali  pasiūlyti aukščiausios kokybės automatizuotą plastikinių talpų ir kitų gaminių gamybą.

Plastic formo  įmonės specialistai visada suteiks Jums išsamią informaciją apie mūsų gaminamą produkciją ir  gaminių sukūrimo galimybes. Kasmet mes investuojame į naujus įrengimus ir naujų produktų kūrimą.