Plastikiniai baseinai

Kodėl verta įsirengti plastikinį baseiną?

  • atsparūs šalčiui ir kaščiui,
  • pritaikytas Lietuvos klimatui.
  • greitas ir nebrangus įrengimas
  • gaminamas jūsų norimo dydžio

Plastikiniams baseinams yra suteikiama 5 metų garantija.

Plastikiniai baseinai gaminami iš atsparaus ultravioletiniams saulės spinduliams polipropileno (PPC). Baseinus gaminame reikiamos formos ir išmatavimų -tokius kokių reikia jums! Baseinai gaminami iš plastiko plokščių, kurias pagal suderintą brėžinį pjaustome CNC staklėmis ir suviriname sudurtinio suvirinimo staklėmis. Jūsų baseinas bus lygus ir be iškilusių suvirinimo siūlių!

Didelis plastikinių baseinų privalumas – paprastas ir greitas montavimas.  Norint įsirengti baseiną, tereikia iškasti duobę ir išbetonuoti 15 cm pagrindą. Rekomenduojama baseiną apšiltinti: dugną ir sienas 5 cm putų polistirolu. Jau pagamintas reikiamo dydžio   baseinas atvežamas ir įleidžiamas į duobę. Pripildant vandeniu baseinas apipilamas sauso betono mišiniu.

Dar vienas plastikinių baseinų privalumas yra galimybė gaminti baseinus nestandartinių formų –  pagal užsakovo pageidavimus. Priklausomai nuo jūsų poreikių ar baseinui skirto ploto, gaminame baseinus pageidaujamos formos, gylio ir ilgio. Populiariausi yra stačiakampiai   ir ovalo formos baseinai.
Įsirengus plastikinį baseiną, nebereikės galvoti apie hidroizoliaciją ir vidaus apdailą. Plastikiniai baseinai įrengiami ne tik lauke. Yra galimybė tokį baseiną įrengti ir patalpoje.

Populiariausi ir dažniausiai užsakomi vidaus baseinai Lietuvoje yra 12-30 m3, o lauko – 20-60 m3 talpos. Standartinis baseinų gylis yra 1,5 m.

Baseinams būtina vandens filtravimo įranga, kurią sudaro smėlio filtras, siurblys, specialios vandens paėmimo ir grąžinimo detalės, vamzdynas, valdymo sistema. Taip pat užsakovų pageidavimu montuojami  vandens šildytuvai, UV dezinfekavimo lempos, povandeninis apšvietimas,  kaskados, masažo srovės ir pan.

Kad vanduo baseine neatšaltų, naudojama uždengimo plėvelė arba statomi baseinų gaubtai.

Baseinai lengvai valomi ir prižiūrimi.

Užklausos forma