Plastikiniai kubilai

UAB „Plastic formo“ gaminami plastikiniai kubilai puiki atsipalaidavimo ir ramaus poilsio priemonė.

Plastikiniai kubilai gaminami iš UV atsparaus higieniškai nekenksmingo plastiko – polipropileno. Polipropileniniai kubilai lengvai valomi, atsparūs karščiui ir šalčiui, neturi mikro įtrūkimų lyginant su mediniais kubilais, todėl nėra galimybės kauptis nešvarumams ir veistis bakterijoms.

Plastikinių kubilų nereikia prieš naudojimą brinkinti. Tai sutaupo daug Jūsų laiko, kurį galite išnaudoti poilsiui. Plastikiniai kubilai yra lengvai pritaikomi prie Jūsų aplinkos ir greitai sumontuojami.

Mūsų gaminami kubilai gali būti komplektuojami su nerūdijančio plieno išorinėmis/vidinėmis malkinėmis krosnelėmis ar elektriniais šildytuvais, su LED apšvietimu, oro, masažo sistema, tvirtu plastikiniu dangčiu, laipteliais, lentyna gėrimams ir medine apdaila.

Galimos plastiko spalvos: mėlyna, pilka ir juoda.
Plastikiniai kubilai gali būti įkasami į žemę.  Tuomet į plastikinį kubilą lengviau įlipti, jis gali būti pritaikomas nelygaus reljefo teritorijose.

Plastikiniai kubilai ar mediena dengti kubilai tampa vis populiaresni ir dažniau pasirenkami tų sodybų šeimininkų, kurie yra aktyvūs vandens, kaitinimosi procedūrų mėgėjai, tačiau kubilo priežiūrai nori skirti nedaug laiko.

Būtent tokius kubilus Jums siūlome!

PIRTIES – PLASTIKINIO KUBILO NAUDOJIMO INSTRUKCIJA:

 • Plastikinis kubilas pastatomas ant lygaus, stabilaus, kieto pagrindo.
 • Po kubilo dugnu rekomenduojama padėti 5 cm storio putų polistirolo plokštę.
 • Į plastikinį kubilą pripilti ~ 90 cm vandens pagal aukštį.
 • Katilo negalima užkurti, kol vanduo neapsėmė katilo, nes gali deformuotis plastikinio kubilo sienelės.
 • Šildant vandenį kubile, jį retkarčiais reikia pamaišyti.
 • Po naudojimosi vanduo išleidžiamas atsukus vandens išleidimo ventilį.
 • Vandens kubile palikti negalima, nes naudotas vanduo genda ir įgauna nemalonų kvapą, o žiemą užšalęs gali deformuoti katilą.
 • Plastikinis kubilas praplaunamas. Leidžiama naudoti visas dezinfekcines medžiagas, kurios patvirtintos higienos įstaigų.
 • Pelenai iš katilo pašalinami semtuvėlio pagalba.
  Kubilas uždengiamas dangčiu.
  Esant mažesnei kaip – 20 °C temperatūrai, reikia vengti smūgių į kubilo korpusą.

Užklausos forma